In het thema ‘De hele wereld in je telefoon’ maakten we kennis met enkele handige, nuttige maar ook gewoon leuke apps. De app ‘Boomerang’ viel bij iedereen wel in de smaak, dus daar moesten we iets mee doen. Je wordt gedurende 1 seconde gefilmd, je hebt dus maar even tijd om een beweging te maken. De app zet deze beweging dan 4 keer na elkaar waardoor je een plezant filmpje krijgt. Kijk maar mee! KLIK HIER!
Op dinsdag 21 mei fietsten we naar de sporthal in Deerlijk voor de sportnamiddag 'Spring in het rond'. Het werd een leuke namiddag met veel beweging, plezier en ook wat competitie... Dank je wel aan de extra begeleiders die ons vergezelden tijdens het fietsen en tijdens de sportnamiddag. Kijk hieronder voor de vele sportieve beelden!
Ai, ik heb mijn been gebroken. Dat is de titel van ons Zonnelandboekje. We maakten kennis met verschillende breuken, leerden wat gewrichten zijn en waar die voor dienen, dat dieren ook een skelet hebben of zelfs een exoskelet... Te veel om op te noemen. Alle informatie die we tegenkwamen werd in een quiz gegoten en we haalden best wel hoge scores!