JKa (2017-2018)

Wat een drukte ! 

Enkele melkprodukten smullen als afsluiter van het thema : de koe. 

Verjaardag Fran, cadeau vaderdag, auto's waarnemen : Conchita,vrachtwagen en bestelwagen gemeente. 

Papa van Feli had een lekke band en heeft ons geleerd hoe we een autoband moeten vervangen. 

Samen aten we aardbeien van uit onze schooltuin.

" "

De eerste schooldagen van Fran, Finn en Babette. 

De verjaardag van Tilly en Ashanty.

Ieder jaar opnieuw zijn we heel welkom bij boerin Gilda.  Een echte boerderij met 3 kalfjes in de stal.  Eentje was pas de dag voordien geboren, mamakoe  mocht nog even niet naar buiten wegens haar keizersnee.  Zo konden we de koe van heel dichtbij zien.  We konden haar zelfs strelen.   Spelen op het stro en op de kar vonden ze de max en zeker als ze de juf met stro mochten bekogelen. Als slot mocht iedereen aan het stuur op de tractor.  Wat waren ze fier.  De foto's spreken boekdelen. 

Nu nog even naar de snoezelkermis in Rollegem.  

Ook al zijn we nog maar peuters en komen we nog niet lang naar school, toch mogen we allerlei uitstappen doen. Leuk en leerrijk. 

Dank aan alle ouders die zorgden voor vervoer en begeleiding en ook dank aan Juf Conchita voor de vele, prachtige foto's. 

 

Er zijn weer 3 nieuwe peuters bij in onze school, Victor, Rona en Arthur. Welkom !

Spelen en nog eens spelen, maar nu vooral op instrumenten.   De fluit en de trommels hadden meest succes. De kinderen van het 2de en 5de leerjaar toonden hun muziekkunsten.  Mèrle speelde zelfs cello en de papa van Fosse schuiftrombone. Iedereen mocht een oefenen op de echte instrumenten.  De opa van Maëlle speelde vandaag nog op zijn saxofoon. 

De verjaardag van Isolde vierden we samen met Jules. 

Tussendoor maakten we ons geschenk voor mama klaar en ook het geschenk voor het zusje Stiene van Feli. 

Het ontbijt was heel lekker en gezellig.  Dank aan de vele helpende handen.