Hoog bezoek op school!

Maandag kregen we hoog bezoek op onze school: Hannes Deweer, Belgisch kampioen papieren vliegtuigjes werpen kwam langs!

De leerlingen van 5 en 6 waren al heel goed op de hoogte, want in de voormiddag kregen ze in de les Nieuwsbegrip al heel wat info, zowel over het BK als over het wereldkampioenschap waar Hannes ook aan deelnam. Het enthousiasme was dan ook erg groot wanneer ze Hannes konden ontmoeten.

Hannes, ook oud- leerling van onze school, was onmiddellijk bereid om zijn ervaringen met ons te komen delen. Hij ging samen met de kinderen aan de slag om de beste vliegtuigjes te vouwen, deelde zelfgemaakte vliegtuigjes uit en demonstreerde hoe je die vliegtuigjes moet werpen! Iedereen was dan ook erg onder de indruk van deze prestatie en vol bewondering! Dolenthousiast gingen ze zelf aan het werpen, met de nodige tips en tricks van Hannes... En zo werd ook een nieuwe speelplaatsactiviteit op gang gebracht! Wie weet is de opvolging hier wel te vinden?

Dank je wel Hannes! 

 

vliegtuigjes